اخبار حمید خندان

حمید خندان دلیل تاخیر در انتشار آلبوم جدید خود را انجام کارهای هنری روتین ایرانیان در جزیره کیش و در قالب یک جنگ بیان کرد

آلبوم جدید حمید خندان

 

حمید خندان دلیل تاخیر در انتشار آلبوم جدید خود را انجام کارهای هنری روتین ایرانیان در جزیره کیش و در قالب یک جنگ بیان کرد و در این باره به موسیقی ما گفت: هرچند آلبوم جدیدم در مرحله ضبط به سر می‌برد ولی در حال حاضر به دلیل انجام پرو‍‍‍ژه هنری کیش که هر شب به صورت روتین در این جزیره برگزار می‌شود، به تاخیر افتاده است. 

وی افزود: در این برنامه که هر شب و به صورت روتین برگزار می‌شود نمایش طنز علاوه بر کنسرت من و امیر عبدالله برگزار می شود. این پروژه با جنگهای فصلی و تابستانه که همیشه در این جزیره می‌شود متفاوت است و هر شب میزبان میهمانانی از سرتاسر کشور هستیم. 

این خواننده پاپ پیش از این از انتشار آلبوم جدید خود به زبان انگلیسی خبر داده بود وحتی از کندی تولید آن نیز سخن گفته بود. این خواننده ادامه داد: این آلبوم به زبان لاتین بوده و از طرف یکی از آهنگسازان خوب به نام امیرحسین قباد من پیشنهاد شده و به زودی مراحل ضبط خود را به پایان می رساند. 

وی افزود: این آلبوم 8 قطعه دارد و عنوان آن مشخص نشده است. تفاوت در قطعات این آلبوم حرف اول را می زند. به همین دلیل خواندن در آن را پذیرفتم. چون وقتی بعداز چند سال دوباره وارد عرصه خوانندگی و انتشار آلبوم شده ام، می خواهم با دست پر بیایم و حرفی برای گفتن داشته باشم. 

خندان در ادامه متذکر شد: سبک این آلبوم پاپ و کانتری غربی است و به دنبال قالب گریزی من اتفاق افتاده است. قطعات این آلبوم ضبط شده و به زودی ساخت آن به پایان می رسد تا در اولین فرصت در دسترس علاقه مندان قراربگیرد. 

گفتنی است که کلیه کلام این آلبوم به زبان انگلیسی بوده و حمید خندان به زبان انگلیسی آن را اجرا خواهد کرد. 
آلبوم هایی همچون بغض( به یاد واروژان)، مرگ قو(سال 13756)، شروع قصه( سال 1384) و خداحافظ(سال 1388) از این خواننده منتشر شده است. 

خندان از انتشار قطعی این آلبوم برای فصل پاییز خبر داد و برای این تاخیر از همه بخصوص از هواداران خود عذرخواهی کرد. 
 


   

منبع : احتصاصی  موسیقی ما

 

/ 0 نظر / 42 بازدید